Search

Odpovede na Vaše otázky

Chápeme, že pred účasťou na našom workshope chcete mať zodpovedané všetky otázky. Preto sme si pripravili prehľad najčastejších. Ak ste náhodou neobjavili odpoveď na svoju otázku, neváhajte sa na nás obrátiť.

Čo všetko sa nachádza v cene vstupenky na workshop?

V cene vstupenky sú zahrnuté používanie všetkých pomôcok na maľovanie:

· Plátno (najčastejšie rozmer 30x40 cm)

· Stojan

· Štetce rôznych veľkostí

· Ceruzky

· Palety

· Akrylové farby

· Zástera

· Predloha

· 1 nápoj podľa vlastného výberu

. Váš namaľovaný obraz si beriete domov

Je potrebné si so sebou čokoľvek priniesť?

Z oblasti hmotných vecí so sebou nič nosiť nemusíte. Pokojne postačí úsmev na perách a dobrá nálada.


Môžu sa udalosti zúčastniť deti?

Naše workshopy sú určené pre všetky vekové kategórie.Maľovať môžu deti od 7 rokov. Workshopy sa budú konať v kaviarňach. Môžete si dať kávu, kým vaše dieťa bude maľovať s nami :)

Aký je priebeh celého workshopu?

Začíname nákresom ceruzkou. Po vytvorení nákresu obíde maliarka každého z účastníkov a v prípade potreby nákres opraví. Pokračujeme namiešaním farieb a začíname maľovaním. Po hodine si môžu naši účastníci dopriať 10 minútovú prestávku, ktorá slúži na osvieženie. Po prestávke zvyčajne nasleduje ešte hodina maľovania a potom skupinová fotografia zachytávajúca skvelý čas, ktorý sme spolu strávili.

Môžem si svoj obraz po workshope nechať?

Áno, Váš obraz Vám ostáva a my dúfame, že Vám bude pripomínať spoločne strávené chvíle v príjemnom prostredí.

Aký obraz sa na workshope maľuje?

Vždy je vybraná jedna téma, ktorú majú účastníci stvárniť. Snažíme sa vyberať témy, ktoré sú blízke a zároveň jednoduché i pre úplných začiatočníkov. Ak sa však od témy odkloníte, pretože Vaše myšlienky Vám prinesú úplne nové podnety, vôbec nič sa nedeje.

Je workshop vhodný i pre úplných začiatočníkov alebo dokonca pre tých, ktorí nemajú s maľovaním žiadne skúsenosti?

Samozrejme. Hlavnú myšlienku sme nastavili tak, aby bolo maľovanie dostupné pre všetkých. Zážitkové maľovanie má priniesť radosť z príjemne strávených chvíľ. Náš workshop,ktorý vám umožní v krásnom prostredí so skvelou hudbou v pozadí odreagovať sa a oddýchnuť si od vašich starostí a uponáhľanej reality. Je to ako karaoke,karaoke predsa nie je o talente v spievaní, ale o zábave a trávení voľného času so skvelými ľuďmi.