Search

Kto sme a čo prinášame

Žijeme v dobe, ktorá sa v podstatnej miere točí okolo povinností, prekonávania možností a práce. Niet divu, že hľadáme únik od stresujúceho prostredia. Relax a obrovskú dávku pozitívnej energie predstavujú naše kurzy zážitkového maľovania. DreamArt je miesto, ktoré Vám pomôže uniknúť z uponáhľaného životného štýlu a každodenného kolotoča povinností. Myslíte si, že naše workshopy sú určené len pre skúsených maliarov?


Dovoľte nám vyviesť Vás z omylu. Na to aby ste mohli maľovať, nemusíte byť umelec. Vďaka zážitkovému maľovaniu, ktoré zabezpečujeme si môžete oddýchnuť v krásnom prostredí, s príjemnou hudbou, a popri tom sa zabaviť pri maľovaní. Zážitkové maľovanie je novou formou kreatívneho oddychu. Nechceme Vás učiť maľovať. Chceme, aby ste v našej spoločnosti načerpali stratenú kreativitu a dobrú náladu. Chceme, aby ste sa spolu s nami bavili. Naše kurzy zážitkového maľovania sú organizované vo forme workshopu, ktorý trvá dve hodiny. Počas dvoch hodín sa naši účastníci uvoľnia pri lahodnom drinku, nakreslia tému daného workshopu ceruzkou a potom pokračujú v maľovaní. Pri výbere tém našich workshopov sa vždy snažíme zohľadniť úroveň znalostí, na ktorej sa účastníci nachádzajú. Každý maľuje rovnakú tému obrazu, ale nič sa nestane, ak Vás Vaša kreativita a myšlienky zavejú úplne novým smerom. Odviažte sa, prineste svoje myšlienky na plátno a siahnite po úplne nových farbách, ktoré prinesú téme nepoznaný rozmer. O všetky pomôcky sa postaráme my. Jediné, čo so sebou musíte nevyhnutne priniesť, je dobrá nálada a chuť maľovať. Svoje konečné dielo si môžete so sebou odniesť a my dúfame, že Vám bude pripomínať spoločne strávené chvíle.

Zážitkové maľovanie nám umožňuje tráviť svoj voľný čas príjemne. Pomocou maľovania zo seba dostávame všetky emócie a môžeme prejaviť všetko, čo držíme v sebe skryté. Neváhajte objaviť tento nový koncept, ktorý Vám umožní užiť si krásne momenty so štetcom v ruke a s lahodným nápojom v druhej.